Tiimimme

Olemme Suomen pätevin podcast-talo. Tiimissämme on rautaisella kokemuksella varustettuja konkareita sekä nuoria huippuosaajia. Jos sinä olet seuraava podcast-alan superammattilainen ja haluat mukaan timanttiseen tiimiimme, meilaa meille osoitteeseen info@podcastmedia.fi ja kerro itsestäsi.

Lataa oppaamme podcastien kuuntelijaprofiilista »

Juhani Pajunen

Senior Advisor

045 130 4830

juhani@podcastmedia.fi

Joona Haarala

Vastaava tuottaja

0400 434 866

joona@podcastmedia.fi

Hannu-Pekka Komonen  

Planner 

050 550 7733

hannu-pekka@podcastmedia.fi

Marena Ahonen

Käsikirjoittaja

050 4313 222

marena@podcastmedia.fi

Ville Syrjälä

Leikkaaja 

040 042 3306

ville@podcastmedia.fi

Samuli Welin

Leikkaaja

040 461 2099

samuli@podcastmedia.fi

Matti Tuomela

Tiedottaja

040 513 7220

matti@podcastmedia.fi

Joona Kallio

Graafikko

040 821 9113

joona.kallio@podcastmedia.fi

Joni Hartikainen

Spiikkeri

050 381 5002

joni@podcastmedia.fi

Elina Olander

Tapahtumakoordinaattori

040 7074 137

elina@podcastmedia.fi

Olemme IAB Finlandin sekä Markkinoinnin, teknologian ja luovuuden liiton jäsenyritys ja IAB Finlandin audiotyöryhmän jäsen. Olemme aktiivisesti mukana kehittämässä podcast-kulttuuria sekä podcastien viestintäarvoa ja sen mittaamista. Noudatamme kyseisten järjestöjen eettisiä ohjeita.